Ziyaretçi Görüşleri | ISK-SODEX ISTANBUL
Ana Sayfa>Ziyaretçiler>Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Görüşleri

Akash Patel – Volpak
Genel Müdür

“Ben Hindistan’dan Akash Patel. İklimlendirme konusunda hizmet veren Volpak Systems Pvt. Ltd.’yi temsilen buradayım. Daikin'i temsil ediyoruz. SODEX’e ilk defa katılıyorum. İstanbul’a da ilk defa geldim. Bugüne kadar gördüğüm en büyük fuarlardan birindeyiz. Fuarın sunduğu iş fırsatları arasında alım heyeti programından bahsedebilirim. Bu program sayesinde Türkiye’den alıcılar ve tedarikçiler arasında iyi bir etkileşim gerçekleşti. Alıcı olarak temsil fırsatı yakaladım ve bizden bilgi ve yardım isteyen ve Hindistan’dan kendilerine destek verebileceğimiz birçok kişiyle tanıştım. Gerçekten çok güzel bir fırsattı. Akşam organizasyonu da gayet güzeldi. Uzun bir yol kat edileceğini düşünüyorum. Çevremde Hindistan’dan yaklaşık on bir kişi var. Sadece kendi adıma değil, onlar adına da konuşuyorum. SODEX, gerçekten çok iyi organize edilmiş bir fuar.”

Frank E.A. Owusu – Frandi Frasha
CEO

“Ben Elvis Owusu, Gana'lıyım. SODEX 2019’u ziyaret etmek için buradayım. Gerçekten etkileyici bir fuardı. Beni çok etkileyen birkaç şirketle tanışma fırsatı buldum. B2B toplantılarında, yeni insanlarla tanışıp, yeni bağlantılar edindim. Kendileri ile gelecekte iş yapabiliriz. İyi işler yapabildik ve yakın gelecekte daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

Frandi Frasha olarak burada olmaktan mutluyuz ve özellikle tanıştığımız Türk şirketleriyle iş yapmak isteriz. Bu gerçekten memnuniyet verici. Teşekkürler.”

Frederick Amoah – Amanchalak
CEO

“Ben Frederick Amoah, Gana’dan geliyorum. İş adamı ve emlak müteahhidiyim. Konut inşaatının yanı sıra inşaat sektöründe farklı işler de yapıyoruz. Türkiye’deki bu fuardan haberdar oldum. Gana’da inşaat, teknoloji ve diğer sektörlerde iş yapan Türkiye’den çok iyi isimler var. Bu nedenle, bu fuardan haberdar olunca, fuarın bir parçası olup, Türkiye’den yeni yüzler tanımak istedim. Açık konuşmak gerekirse, gerçekten çok memnun kaldım ve Türkiye’den birçok arkadaşla tanıştım. Gerçekten mutluyum.

SODEX fuarı bugüne kadar katıldığım fuarlar arasında en iyisi. Burada olmaktan memnunum. Birçok ülkeden birçok kişiyle tanıştım ve kartvizitlerini aldım. ABD’den Çin’e, Türkiye’den farklı şehirlere kadar birçok bağlantım oldu. Burada olmaktan mutluyum. Teşekkürler.”

Katılımcı Görüşleri

Katılımcılarımızın ISK-SODEX hakkında söylediklerini okuyun

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler