Katılımcı Faydaları | ISK-SODEX ISTANBUL

Katılımcı Faydaları

Neden Katılım Sağlamalı?

 • Önemli ve Kazançlı Bir Pazar
  Türkiye’nin toplam ithalatı 198.6 milyar dolardır. 2002 yılına kadar Türkiye’ye yapılan uluslararası doğrudan yatırımlar 15,1 milyar dolar iken, 2003-2016 arasında 173.8 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından ISK-SODEX Istanbul, sektör için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.
   
 • Ziyaret Edilmesi Gereken Uluslararası Etkinlik
  36 farklı ülkeden 1.021 katılımcıya ev sahipliği yapan ISK-SODEX Istanbul, HVAC&R sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelmiştir. 2019 yılında yapılan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı 106 farklı ülkeden 85.371 sektör profesyoneli ziyaret etmiştir.
   
 • Ticari Bağlantılar için Önemli Bir Platform
  Uluslararası alım heyetleri, Ticaret Bakanlığı, ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından organize edilmektedir. 44 farklı ülkeden 166 sektör profesyoneli İkili İş Görüşmeleri'ne katılmak için ISK-SODEX Istanbul'u ziyaret ettiler.
   
 • Türkiye’nin Önemli Jeopolitik Konumu
  Türkiye; Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundadır. Bu durum, ISK-SODEX Istanbul katılımcılarının birçok potansiyeli yüksek ülkeye ulaşmalarını sağlamaktadır.
   
 • Yurtiçi ve Yurtdışı Etkin Tanıtımlar
  ISK-SODEX Istanbul Fuarı için yurt içi ve yurt dışında etkin tanıtımlar yapılmakta olup dünyanın yaklaşık 10 farklı ülkesinde düzenlenen 10’dan fazla sektör fuarına katılım sağlanmaktadır. Yapılan yurtdışı tanıtım çalışmaları 20 farklı ülkede 30’dan fazla dergi ve portal ile yapılan iş birliği ve tanıtımlar ile desteklenmektedir. Yurtiçi Organize Sanayi Bölgelerinde yapılan tanıtım çalışmaları, şehiriçi billboardlar, radyo reklamları, özel sonsorluklar ile desteklenen tanıtım çalışmaları tüm sektör dergileri ve portallarında da desteklenmektedir.
   
 • Forum Alanı
  Tüm katılımcılar için ücretsizdir. (Kontenjanlarla sınırlıdır.)

Katılımcı Görüşleri

Katılımcılarımızın ISK-SODEX hakkında söylediklerini okuyun

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler