Ana Sayfa>Katılımcılarımızın Görüşleri

Katılımcılarımızın Görüşleri

Zeki POYRAZ
AFS Boru San A.Ş. – Yönetim Kurulu Başkanı


7-10 Şubat tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen ve Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal, Güneş Enerjisi Sistemleri sektörlerinden birçok seçkin markayı bir araya getiren, iklimlendirme sektörünü yurt dışında da başarıyla temsil eden ISK-SODEX 2018 fuarını AFS ailesi olarak başarıyla tamamladık.

Sektördeki ana rolümüzü bildiğimiz için uzun yıllardır katılım gösterdiğimiz fuarda gerek yurt içi gerekse yurt dışı paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki temel amacımız yeni ürünlerimizle onları tanıştırabilmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturabilmek. Ürettiğimiz ürünler tasarım ve kalite itibariyle daima ilgi odağı. Ayrıca, mevcut Ar-Ge çalışmalarımızın sonuçlarını paylaşıyor, katılımcılar için eğitimler düzenleme imkanına sahip oluyoruz. İnovasyonu, Ar-Ge’yi ve sektörel yenilikleri bir arada sunma fırsatı olan ISK-SODEX yatırımcı, mühendis, öğrenci ve sektör paydaşlarının bir araya gelip, yenilikleri görebilmeleri için fırsat oluşturuyor.

Herkes için fayda sağlayan bu yapılanma organizasyon operasyonu itibariyle de oldukça başarılı yürütülen bir süreç oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçimde bu platformda olmaya devam edeceğiz.

Orhan TURAN
ODE – Yönetim Kurulu Başkanı


ISK-SODEX Fuarı’na ilk yapıldığı yıldan beri sürekli katılan bir şirketiz. Bu sene gayet iyi bir fuar geçirdik. Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçiler ve müşterilerimizden dolayı gayet güzeldi. Biz bu sene ODE olarak yeni yaptığımız ürünlerimizi tanıtıyoruz, teknik yalıtımla ilgili ürünlerimizi tanıtıyoruz. Bizim için ISK-SODEX Fuarı çok önemli, çünkü biz ihracatta büyümek isteyen bir şirketiz, bazı ürünlerimizde toplam üretimimizin yüzde 40’ını ihraç ediyoruz. Bu anlamda ISK-SODEX’e her geçen yıl ihracat ağırlıklı yabancı müşterilerin katılıyor olması bizim açımızdan önemli ve önümüzdeki yıllarda da ISK-SODEX’e katılarak yeni çıkardığımız ürünleri uluslararası ve yerel müşterilerle buluşturmayı hedefliyoruz. Katkı koyan herkese başarılar diler ve teşekkür ederim.

Herman HAÇADURYAN
REFKAR - Genel Müdür Yardımcısı


ISK-SODEX ürünlerimizi tanıttığımız ve yeni iş bağlantıları sağladığımız en önemli platform. Bu fuarda yer almanın sektörümüz için bir zorunluluk olduğuna inanıyorum. Bu sene hem ziyaretçi sayısında hem de niteliğinde önemli bir artış olduğunu gözlemledik. Özellikle, B2B ikili iş görüşmeleri sayesinde uluslararası kontaklar sağlama noktasında önemli bir fırsat yakaladık. Şu ana kadar 162 iş görüşmesi gerçekleştirdik aralarında Tayland, Uruguay, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Letonya’dan da ziyaretçilerimiz oldu. Mutlulukla söyleyebilirim ki ISK-SODEX şu ana kadar yurtdışı da dahil olmak üzere katıldığımız fuarlar arasında en verimlisi oldu.

ISK-SODEX Istanbul 2019 Katılımcılarımızdan Bazıları

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX Istanbul 2019'a Neden Katılmalısınız?

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler