Katılımcı Faydaları

Neden Katılım Sağlamalı?

 • Önemli ve Kazançlı Bir Pazar
  Türkiye’nin toplam ithalatı 198.6 milyar dolardır. 2002 yılına kadar Türkiye’ye yapılan uluslararası doğrudan yatırımlar 15,1 milyar dolar iken, 2003-2016 arasında 173.8 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.
  Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından ISK-SODEX Istanbul, sektör için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.
   
 • Ziyaret Edilmesi Gereken Uluslararası Etkinlik
  47 farklı ülkeden 1.294 katılımcıya ev sahipliği yapan ISK-SODEX Istanbul, HVAC&R sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelmiştir. 2016 yılında yapılan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı 107 farklı ülkeden 83.764 sektör profesyoneli ziyaret etmiştir.
   
 • Yeni Özel Tanıtım Alanları: Bina Otomasyonu ve Enerji Verimliliği
  Son istatistiklere göre, Bina Otomasyonu ile ilgili olarak ülkelerdeki en yüksek büyüme, önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye ve BRIC ülkeleri, Suudi Arabistan ve BAE’de gerçekleşecek.
  ISK-SODEX Istanbul 2018, Bina Otomasyonu ve Enerji Verimliliği gibi yeni özel alanları ile sektöre bir kez daha değer katacak. Sektörün lider fuarı, katılımcılarına ve önemli ziyaretçilerine tek bir çatı altında ulaşmak için önemli bir fırsat sağlayacaktır.
   
 • Ticari Bağlantılar için Önemli Bir Platform
  Uluslararası alım heyetleri, Ekonomi Bakanlığı, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından organize edilmektedir. Ayrıca ISK-SODEX Istanbul 2018’de konferanslar, ürün ve şirket sunumları, paneller ve kurumsal etkinlikler düzenlenecektir.
   
 • Türkiye’nin Önemli Jeopolitik Konumu
  Türkiye, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundadır. Bu durum, ISK-SODEX Istanbul katılımcılarının birçok potansiyeli yüksek ülkeye ulaşmalarını sağlamaktadır.
   
 • Yurtiçi ve Yurtdışı Etkin Tanıtımlar
  ISK-SODEX Istanbul Fuarı için yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtımlar yapılmakta olup dünyanın yaklaşık 10 farklı ülkesinde düzenlenen 10’dan fazla sektör fuarına katılım sağlanmaktadır. Yapılan yurtdışı tanıtım çalışmaları 20 farklı ülkede 30’dan fazla dergi ve portal ile yapılan iş birliği ve tanıtımlar ile desteklenmektedir. Yurtiçi Organize Sanayi Bölgelerinde yapılan tanıtım çalışmaları, şehiriçi billboardlar, radyo reklamları, özel sonsorluklar ile desteklenen tanıtım çalışmaları tüm sektör dergileri ve portallarında da desteklenmektedir.
 • Özel Satın Alma Heyeti Programları
  En az 100 ülkeli uluslararası program - Afrika bölgesi, Rusya, Pakistan, Ortadoğu gibi yeni pazarlar
  63 şehirden Anadolu heyeti otobüsleri
 • Yeni Forum Alanı
  Tüm katılımcılar için ücretsizdir

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX Istanbul 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

Systemair HSK

Video

AFS

Video

Vatbuz

Video

ISK-SODEX 2016 - Açılış Konuşması

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler