Katılımcı Faydaları

Neden Katılım Sağlamalı?

 • Önemli ve Kazançlı Bir Pazar
  Türkiye’nin toplam ithalatı 198.6 milyar dolardır. 2002 yılına kadar Türkiye’ye yapılan uluslararası doğrudan yatırımlar 15,1 milyar dolar iken, 2003-2016 arasında 173.8 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.
  Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından ISK-SODEX Istanbul, sektör için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.
   
 • Ziyaret Edilmesi Gereken Uluslararası Etkinlik
  44 farklı ülkeden 1.108 katılımcıya ev sahipliği yapan ISK-SODEX Istanbul, HVAC&R sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelmiştir. 2018 yılında yapılan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı 105 farklı ülkeden 84.936 sektör profesyoneli ziyaret etmiştir.
   
 • Ticari Bağlantılar için Önemli Bir Platform
  Uluslararası alım heyetleri, Ekonomi Bakanlığı, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından organize edilmektedir. Ayrıca ISK-SODEX Istanbul 2019’da konferanslar, ürün ve şirket sunumları, paneller ve kurumsal etkinlikler düzenlenecektir.
   
 • Türkiye’nin Önemli Jeopolitik Konumu
  Türkiye, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı konumundadır. Bu durum, ISK-SODEX Istanbul katılımcılarının birçok potansiyeli yüksek ülkeye ulaşmalarını sağlamaktadır.
   
 • Yurtiçi ve Yurtdışı Etkin Tanıtımlar
  ISK-SODEX Istanbul Fuarı için yurt içi ve yurt dışında etkin tanıtımlar yapılmakta olup dünyanın yaklaşık 10 farklı ülkesinde düzenlenen 10’dan fazla sektör fuarına katılım sağlanmaktadır. Yapılan yurtdışı tanıtım çalışmaları 20 farklı ülkede 30’dan fazla dergi ve portal ile yapılan iş birliği ve tanıtımlar ile desteklenmektedir. Yurtiçi Organize Sanayi Bölgelerinde yapılan tanıtım çalışmaları, şehiriçi billboardlar, radyo reklamları, özel sonsorluklar ile desteklenen tanıtım çalışmaları tüm sektör dergileri ve portallarında da desteklenmektedir.
 • Özel Satın Alma Heyeti Programları
  En az 100 ülkeli uluslararası program - Afrika bölgesi, Rusya, Pakistan, Ortadoğu gibi yeni pazarlar
  63 şehirden Anadolu heyeti otobüsleri
 • Yeni Forum Alanı
  Tüm katılımcılar için ücretsizdir. (Kontenjanlarla sınırlıdır.)

ISK-SODEX Istanbul 2019 Katılımcılarımızdan Bazıları

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX Istanbul 2019'a Neden Katılmalısınız?

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler