Ana Sayfa>Genel Müdürümüzün Mesajı

Genel Müdürümüzün Mesajı

ISK-SODEX Istanbul 2018’e tüm dünyadan yoğun ilgi

Türkiye ekonomisinin en hızlı büyüyen sanayilerinden olan iklimlendirme sektörü bu başarısını 7-10 Şubat tarihlerinde düzenlenen ISK-SODEX Istanbul 2018 ile zirveye taşıdı. 4 günün sonunda, 44 ülkeden 1.108 katılımcı (424 uluslararası) ISK-SODEX Istanbul’un sağladığı yüksek iş hacmi ile yeni işbirlikleri kurma olanağı yakaladı.

ISK-SODEX Istanbul 2018’e yoğun ilgi gösterildiğini belirten Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel fuara ilişkin şunları ifade etti:

ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda bu yıl birçok ilki bir arada yaşadık. Yeni yer ve yeni tarih değişikliğine rağmen ISK-SODEX Istanbul Fuarı şu ana kadar gerek ziyaretçi sayısı gerekse yarattığı iş hacmi açısından inanılmaz güzel ve verimli bir fuar oldu.  Salonlarda gezerken tüm bu memnuniyeti, katılımcılarımızın yanı sıra ziyaretçilerimizin yüzlerinde de görnek bizim için en büyük mutluluk. Hem katılımcılarımızın hem de ziyaretçilerimizin yüzlerindeki gülümseme, ortaya koyduğumuz güzel işin bir ödülü. Bu başarıyı, katılımcılar, ziyaretçiler, basın mensupları, dernekler, sponsorlar, eş organizatörlerimiz ve Hannover Messe Sodeks Fuarcılık olarak hep beraber gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

ISK-SODEX Istanbul 2019 Katılımcılarımızdan Bazıları

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX Istanbul 2019'a Neden Katılmalısınız?

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler