Durum mesajı

Submissions for this form are closed.
Ana Sayfa>Fuar Hakkında>Özel Alanlar>ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018

ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018

isk-sodex-2018

ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı bu yıl ilk defa düzenlenen “ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018” yarışması ile tarihinde bir ilke imza atarak Türkiye’nin en iyi kombi ustasını arıyor.

Türkiye genelinde  “ustalık sertifikası”na sahip tüm ustaların katılabileceği bu yarışmaya başvurular için son tarih 2 Ocak 2018.

Yarışma 2 etaptan oluşacak olup, yarışma başvuruları www.sodex.com.tr  web sayfası üzerinden yapılacaktır. 

1. Etap web sitesi üzerinden yapılacak olan çoktan seçmeli sınav;

www.sodex.com.tr sayfasında yer alan testi en doğru ve en hızlı şekilde bitiren 16 usta finalist olarak, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı sırasında gerçekleştirilecek pratik uygulama etabına katılmaya hak kazanacak.

2. Etapta fuar alanında gerçekleştirilecek pratik uygulama;

16 finalist onlara sağlanan ekipmanlar ile zamanlama, doğru montaj, projeye uygunluk ve estetik kriterleri değerlendirmesinde kombi ve radyatör montajı uygulaması gerçekleştireceklerdir. Yarışmanın sonunda jüri üyelerinin kriterler doğrultusunda yaptıkları oylama ile yarışmanın ilk üç kazananı belirlenecektir.

Yarışmanın birincisinin 5.000, ikincisinin 3.000 ve üçüncüsünün ise 2.000 TL değerinde ödül kazanacağı “ISK-SODEX 2018 Ustalar Ligi’’ ne tüm ustalarımızın değerli katılımlarını bekliyoruz.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi www.sodex.com.tr web sitesinde yer alacak.

isk-sodex2018

ISK-SODEX USTALAR LİGİ YARIŞMA PROGRAMI

11. HOL USTALAR LİGİ YARIŞMA ALANI
07.2.2018 (ÇARŞAMBA)
14:00 - 15:30 1. Ekip       
RESUL SOYÖZ (İSTANBUL)
ÖZGÜR DÖNMEZ (İSTANBUL)
15:30 - 16:30 Ara
16:30 - 18:00 2. Ekip       
ÖMER FARUK CİCİ (İSTANBUL)
MEHMET SÜZGÜN (İSTANBUL)
   
08.2.2018 (PERŞEMBE)
11:00 - 12:30 3. Ekip      
MURAT ŞAHİN (İSTANBUL)
ÖMER İMİR (İSTANBUL)
12:30 - 14:00 Ara
14:00 - 15:30 4. Ekip       
YUNUS ALTUNTAŞ (İSTANBUL)
ENGİN ULUCAN (İSTANBUL)
15:30 - 16:30 Ara
16:30 - 18:00 5. Ekip     
HALİL SUNA (ELAZIĞ)
NİHAT YULU (IĞDIR)
   
09.2.2018 (CUMA)
11:00 - 12:30 6. Ekip     
MUSTAFA KILIÇ (ANKARA)
AHMET SANCAK (İZMİR) 
12:30 - 14:00 Ara
14:00 - 15:30 7. Ekip     
TUNCAY POLAT (KAYSERİ)
AHMET MORALI (MANİSA)
15:30 - 16:30 Ara
16:30 - 18:00 8. Ekip     
METİN ÖZTÜRK (BURSA)
MESUT KUMRU (KÜTAHYA)
   
10.2.2018 (CUMARTESİ)
13:00 - 14:00 ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018 Kazananların Açıklanması ve Ödül Töreni

Fuara

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX Istanbul 2018'e Neden Katılmalısınız?

Video

VESTEL

Video

ISK-SODEX 2016 - Açılış Konuşması

Video

Awal Gulf

Video

ISK-SODEX 2016

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler