Ana Sayfa>Basın Bülteni - 26 Nisan 2016

Basın Bülteni - 26 Nisan 2016

ISK-SODEX İŞBİRLİĞİ 2022'YE KADAR SÜRÜYOR!

 

ISK-SODEX 2016, İstanbul (4 Mayıs Çarşamba – 7 Mayıs Cumartesi)


ISK-SODEX İŞBİRLİĞİ 2022'YE KADAR SÜRÜYOR!
ISKAV, İSKİD, İZODER, DOSİDER, TTMD VE HANNOVER MESSE SODEKS FUARCILIK ISK-SODEX İÇİN ELBİRLİĞİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

 

ISK-SODEX fuarına ilişkin olarak ISKAV, İSKİD, İZODER, DOSİDER, TTMD ve Hannover Messe Sodeks Fuarcılık arasındaki anlaşma, 6 yıl daha uzatıldı.19 Nisan günü düzenlenen imza töreni,  Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel,  ISKAV Yönetim Kurulu Başkanı Vural Eroğlu; ISKAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Duruk, DOSİDER Genel Sekreteri Süleyman Bulak, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Savcı, İSKİD Dernek Müdürü Hüseyin Yüksel, TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Sarven ÇİLİNGİROĞLU, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul ŞEN'in katılımıyla gerçekleşti.

Sektörün en önemli çatı kurumlarından biri olan ISKAV’da gerçekleştirilen bu önemli anlaşma, fuarı, Avrasya’nın öncü fuarı konumuna taşıyan başarının arkasında yer alan DOSIDER, ISKID, TTMD, IZODER, ISKAV ve Hannover Messe Sodeks Fuarcılık arasındaki güçlü ittifakın 2022'ye kadar 3 fuar dönemi daha sürdürülmesi anlamına geliyor.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel bu anlaşmanın önemini, “Bazen 1 numara kalmak, 1 numara olmaktan çok daha zordur. Geçtiğimiz yıl, SODEX Fuarlarının yönetimini devraldığımızdan beri bu bilinç ve sorumlulukla hareket ettik ve uluslararası gücümüzün de etkisiyle geldiğimiz bu noktada bunu başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Ancak bunu elbette tek başımıza değil, DOSIDER, ISKID, TTMD, IZODER ve ISKAV’ın desteği ile başardık. Bu nedenle, bugün gerçekleşen 6 yıllık anlaşmanın bizler için önemi çok büyük. Aynı şekilde, sektörün geleceği adına da büyük bir  anlam taşıdığa inanıyoruz,” sözleriyle ifade etti.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık ve DOSIDER, ISKID, TTMD, IZODER ve ISKAV tarafından düzenlenen fuar, iki yılda bir gerçekleşiyor ve tedarikçiler ilesatın almacıları aynı çatı altında buluşturarak önemli ticari anlaşmaların ve bağlantıların önünü açıyor.

 

Daha fazla bilgi için iletişim bilgisi:

Cemre Uludere
Tel.:     +90 212 334 69 00
E-mail: cemre.uludere@hf-turkey.com

ISK-SODEX Istanbul 2019 Katılımcılarımızdan Bazıları

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX ISTANBUL 2021'e Neden Katılmalısınız?

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler