ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018 Yenilikleri İle Büyümeye Devam Ediyor

Ayrıntılı bilgi için

ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı bu yıl ilk defa düzenlenen “ISK-SODEX Ustalar Ligi 2018” yarışması ile tarihinde bir ilke imza atarak Türkiye’nin en iyi kombi ustasını arıyor.

Türkiye genelinde  “ustalık sertifikası”na sahip tüm ustaların katılabileceği bu yarışmaya başvurular için son tarih 2 Ocak 2018.

Yarışma 2 etaptan oluşacak olup, yarışma başvuruları www.sodex.com.tr  web sayfası üzerinden yapılacaktır. 

1. Etap web sitesi üzerinden yapılacak olan çoktan seçmeli sınav;
www.sodex.com.tr sayfasında yer alan testi en doğru ve en hızlı şekilde bitiren 24 usta finalist olarak, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı sırasında gerçekleştirilecek pratik uygulama etabına katılmaya hak kazanacak.

2. Etapta fuar alanında gerçekleştirilecek pratik uygulama;
24 finalist onlara sağlanan ekipmanlar ile zamanlama, doğru montaj, projeye uygunluk ve estetik kriterleri değerlendirmesinde kombi ve radyatör montajı uygulaması gerçekleştireceklerdir. Yarışmanın sonunda jüri üyelerinin kriterler doğrultusunda yaptıkları oylama ile yarışmanın ilk üç kazananı belirlenecektir.

Yarışmanın birincisinin 5.000, ikincisinin 3.000 ve üçüncüsünün ise 2.000 TL değerinde ödül kazanacağı “ISK-SODEX 2018 Ustalar Ligi’’ ne tüm ustalarımızın değerli katılımlarını bekliyoruz.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi www.sodex.com.tr web sitesinde yer alacak.

Hizmetler
yukarı