ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018


Ayrıntılı bilgi için

Değerli Sektör Profesyoneli,

Avrasya bölgesinin lider HVAC&R fuarı ISK-SODEX Istanbul 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

SODEX Ekibi

ALARKO CARRIER

Alarko Carrier olarak düzenlendiği ilk günden bu yana katıldığımız ISK-SODEX Istanbul Fuarı, yerli ve yabancı müşteri ve potansiyel müşterilerimizle bir araya geldiğimiz, pazara yeni sunduğumuz ürünlerimizin tanıtımına aracılık yapan önemli bir sektör etkinliğidir.

Son dönemlerde fuarda enerji verimliliği ve çevre duyarlılığı yüksek ürün gruplarımızı sergilemeyi ve oluşturduğumuz stant temaları ile de bu yönde farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Bu yıl da aynı yaklaşımız devam edecek. Fuar sırasında enerji verimliliği yüksek Toshiba ve Carrier klimalarımızı, Türkiye’de ilk olarak pazara sunduğumuz çift yoğuşmalı kombi cihazlarımız ve yoğuşmalı kazanlarımızı, yeni seri sirkülasyon pompaları ve hidroforlarımızı sergileyeceğiz. Buna ek olarak, Gebze fabrikamızda geliştirdiğimiz roof top klima cihazımız ile yeni seri değişken hızlı vidalı Carrier soğutma grubu ürünlerimizi de tüketicilerimizle buluşturacağız.
TERMODİNAMİK ISI SİSTEMLERİ

Türkiye ve dünyadaki ısıtma sektörü ile yakından ilgili ziyaretçi ve katılımcıların ISK-SODEX Istanbul Fuarı süresince firmamız ile kurduğu temaslar, ürünlerimizin ve yeni projelerimizin gelişimine olanak sağlamış, firma prestijimizin artmasını sağlamıştır.

Termodinamik olarak ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda Pelet Sobası, Termopel Pelet Kazanı, Büyük kapasiteli Termoboyler ve İkiz Tank Termoboylerlerimizi ziyaretçilerimize tanıtacağız.

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı, sektördeki yenilikleri tanıtmak ve tanımak, değişik ürün dizaynlarına ve yeni projelere olan ilgiyi ölçmek, ürettiğimiz ürünleri alternatifleri ile karşılaştırmak, ihracatımızı arttırmak, prestij sağlamak ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını öğrenmek adına Termodinamik olarak bizlere büyük katkılar sağlamaktadır.
VESTEL

2016 Yılında katıldığımız ISK-SODEX Istanbul 2016 Fuarı’nda Vestel VRF ürün gamı ile yer aldık. İklimlendirme sektöründe Vestel’i daha çok bire bir klima çözümleri ile tanıyan yatırımcı ve sektör profesyonellerine VRF ürün gamımızın avantajlarını, referans projelerimizi ve hizmette yarattığımız farkları anlattık. Fuar süresince mevcut müşterilerimizin yanı sıra yeni müşteriler ile tanışma ve sonrasında çalışma imkanı yakaladık ve hedef kitlemiz ile bizleri buluşturan verimli bir fuar geçirdik.

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda da VRF ürün gamına ilave olarak üstün tasarım ve yüksek verimlilik değerleri ile ön plana çıkan multi inverter klimalarımızı da tanıtıyor olacağız.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı, İklimlendirme sektöründe yürüttüğümüz yüksek değer stratejisini geniş bir kitleye aktarmak ve sektörün nabzını tutmak adına değerli bir fırsat olarak görüyoruz. Bu nedenle hem mevcut iş ortaklarımıza hem de tüm diğer ziyaretçilere ürünlerimizin arkasındaki teknoloji yatırımı ve hizmet kalitesini paylaşabilmek adına bu sene de fuardaki yerimizi alacağız.
Hizmetler
yukarı