ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018

Ayrıntılı bilgi için

Değerli Sektör Profesyoneli,

Avrasya bölgesinin lider Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma Fuarı ISK-SODEX Istanbul 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

ISK-SODEX Ekibi

ALDAĞ A.Ş.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı, sektörel meslek örgütlerimiz tarafından desteklenen, iklimlendirme sektörümüzün en önemli buluşma noktası.

İklimlendirme sektöründe 50 yılını doldurmuş bulunan ALDAĞ A.Ş., sektörde tanınırlığı ve saygınlığı üst düzeyde bir kuruluş olarak, ISK-SODEX Istanbul gibi yoğun ilgi gören bir platformda yerini aldığında, öncelikle mevcut müşterilerinin ve çözüm ortaklarının beklentilerini karşılıyor ve geliştirdiği teknolojik yeniliklerin tanıtımını gerçekleştiriyor.

ALDAĞ A.Ş., ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda; yeni nesil klima santralleri, fan coil, ısı geri kazanım cihazları, paket tip klima üniteleri, çatı tipi klima cihazları, hava perdeleri, ısıtma apareyleri gibi iklimlendirme endüstrisinin ana ekipmanlarından oluşan ürün grubuyla yerini alacak.

ALDAĞ olarak, ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı birebir ilişki kurmak ve var olan ilişkilerimizi güçlendirmek ve marka algımızı pekiştirmek açısından iyi bir fırsat olarak görüyoruz. Ayrıca cihazlarımız ve teknolojimiz konusunda hedef kitlemize bire bir bilgi aktarmak ve değerlendirmelerini ilk ağızdan öğrenebilmek, geleceğe yön verebilmek adına değerli bir kazanım sağlıyor.

BAHÇIVAN

BVN olarak ilk ISK-SODEX Istanbul Fuarı’ndan bugüne kadar olan tüm ISK-SODEX fuarlarına katılım sağladık. Her geçen yıl daha çok globalleşen ve prestijli fuarlar arasında yer alan fuarda, biz de inovasyonlarımızı hem Türkiye hem de dünya pazarına sunma şansı buluyoruz. Aynı zamanda ISK-SODEX, BVN’in dünyanın farklı ülkelerindeki distribütörleri ile buluşma noktası niteliğinde bir fuardır.

ISK-SODEX Istanbul 2018 boyunca BVN’in patentli Premium Jet Fan ürününden sonra, Smart Jet Fan’ı görücüye çıkaracak. Bunların yanında Isı Geri Kazanım Cihazları, Aksiyel Soğutma Fanları ve Sığınak Santralleri de bu yılın yenili ürünleri arasında. Yurtiçi ve yurtdışından birçok müşterimiz ile buluşmak ve yeniliklerimiz hakkında sektörü bilgilendirmek için ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nı önemli bir fırsat olarak görüyoruz.

FIRAT BORU

2016 yılında gerçekleşen ISK-SODEX Istanbul Fuarı'nda özellikle Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinden birçok heyetle iş görüşmeleri gerçekleştirdik. ISK-SODEX’in bölgesinde uluslararası öneme sahip merkezi bir fuar niteliği kazanması, özellikle ihracat ayağında 2018 beklentilerimizi arttırdı ki 2016 fuarıyla ilgili ilk hedefimiz de yurtdışı pazarlarımızla yapılan görüşmelerdi. Bina içi tesisat boru ve ek parçaları sektöründeki lider duruşumuzun yurt içi ve yurtdışından gelen bayi teşkilatımıza ve iş potansiyeli yüksek misafirlerimize olumlu yansımaları oldu. ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda PEX Al PEX Boru ek parçaları (Press Fittings), Doğalgaz, Endüstriyel ve Su Vanaları farklı çaplardaki PPRC Ek Parçaları yeni ürünlerimiz olarak sergilenecektir. Yurtiçi ve yurtdışından standımızı ziyaret edecek mevcut ve potansiyel müşterilerimizin yeni ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı yakalamalarını sağlamak, uzun süreli işbirliklerinin oluşturmak ve sektörün lideri olarak marka kimliğimizi sergilemek adına ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda yerimizi alacağız.

Hizmetler
yukarı