ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018

Ayrıntılı bilgi için

Değerli Sektör Profesyoneli,

Avrasya bölgesinin lider HVAC&R fuarı ISK-SODEX Istanbul 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

SODEX Ekibi

AUMA

ISK-SODEX Istanbul Fuarı; sektörümüzde Türkiye’nin en büyük organizasyonu olması, Türkiye’deki OEM müşterilerimizin çoğunun katılımcı olması ve ürünlerimizin son kullanıcısı olan idarelerin de ziyaretçi olması nedeniyle katılım sağladığımız bir etkinliktir. Sektörün hedeflediğimiz kitlesinin bir araya geldiği bu ortamda biz de sektöre yenilik katacak ürünlerimizi sergilemeyi amaçlıyoruz.

AUMA olarak ISK-SODEX 2018 Istanbul Fuarı’nda mevcut ürünlerimizin yanı sıra iki yeni elektrikli aktüatör serisini ve ürünlerimizi destekleyen Android/IOS tabanlı akıllı telefon uygulamalarımızı Türkiye pazarına tanıtacağız.
EBRO ARMATUREN

1970'li yıllardan itibaren akış kontrolü ve otomasyonu konusunda faaliyet gösteren vana sektöründe dünya lideri firmamız EBRO ARMATUREN, deneyimli kadrosu ile ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda yer alacaktır. ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’na katılım sebeplerimizin başında; ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sanayiye direkt olarak hitap eden en büyük fuarlardan biri olması gelmektedir.

Dünya çapında 120’nin üzerinde çeşitli kalite, onay ve test sertifikası ile; katı, sıvı, gaz her tipte akışkana uygun vana ve aktuatör kombinasyonları, EBRO ARMATUREN'i sektörünün lider firması haline getirmiştir.

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda tanıtacağımız EBRO ARMATUREN ürünleri; Kelebek Vanalar, Küresel Vanalar, Aktüatörler, Bıçaklı Sürgülü Vanalar, Pinch Vanalar, Çek Vanalar, Damper Vanalar ve Özel Vanalar’dır.
ROTORK

Dünyanın lider akış kontrol sistemleri firması olarak ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda, geniş model çeşitliliğimizle; bir standımızda vanalar için elektrik, pnömatik aktüatör ve dişli kutuları ürün grubumuzla yer alırken, diğer standımızda HVAC ve Yangına yönelik uygulamalarda ATEX ürünlerimiz, yangın damper motorları, dişli kutuları, Exproof ve Non Exproof sensör çözümlerimizi öne çıkaracağız.

Vanalar için aktüatör grubu, dişli kutularında FB (Yangın) serisi dişli kutuları, Glob ve Sürgülü/Bıçaklı vanalar için akıllı tip indikatör sensörler, HVAC  ve yangın grubunda özellikle Schischek marka damper aktüatörlerimiz ve sıcaklık/nem/ basınç ve diferansiyel basınç sensörlerimiz bu fuarda sergileyeceğimiz başlıca ürünlerimiz olacaktır.

Sektörün en önemli fuarlarından olan ISK-SODEX Istanbul 2018’de yer alarak, mevcut müşterilerimizi konuk etmenin yanı sıra, yeni ziyaretçilerimizle de buluşma ve onlara akış kontrolünün her alanında, ihtiyaçlarını ne şekilde karşılayabileceğimize dair bir araya gelme fırsatını yakalamış olacağız.
Hizmetler
yukarı