ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018

Ayrıntılı bilgi için

KARYER

ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda yurt içi ve yurt dışından gelen müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ile bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Böylece yeni ürünlerimiz ile ilgili bilgileri birebir aktarma, yorumları değerlendirme, yenilikler ile ilgili bilgi alışverişi yapmak gibi birçok konuyu paylaşma şansımız oluyor.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı Türkiye için sektörün en büyük fuarı olma özelliğini taşır ve bizler için adeta bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Fuarda yeni ürün olarak, EA-DA model soğuk oda evaporatörlerimizi tanıtacağız. Bu modellerimiz ile küçük ve orta çaplı, sebze ve meyve muhafazası amacıyla kullanılan, soğuk odaların soğutma ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Firmamız yıllardır ISK-SODEX Istanbul fuarında katılımcı olarak bulunmaktadır. Gerek fuarın sektör için önemi, gerekse de firmamızın ısı eşanjörü üretimi alanında sektörün lider firmalarından biri olması nedeniyle fuarda mutlaka yerimizi alıyoruz.

MİKROPOR

ISK-SODEX Istanbul 2016 Fuarı, Türkiye’de uzun zaman sonra katıldığımız ilk fuardı. Dolayısıyla yurt içindeki müşterilerimizle buluşmak için çok önemli bir fırsat oldu. Hem mevcut, hem de potansiyel müşterilerle çok verimli diyaloglar gerçekleştirdik. Bunun yanında, sektördeki diğer oyuncuları takip etme, sektörün de nabzını tutma şansını yakaladık.

2018’deki fuarda yeni ISO 16890 standartlarına göre ürettiğimiz filtrelerimizi tanıtacağız.

Yeni standarda göre ürettiğimiz ürünlerimizi tanıtmak, iç piyasadaki müşterilerimizle buluşmak, özellikle Ortadoğu’dan gelen potansiyel müşterilerimize kendimizi tanıtmak ISK-SODEX Istanbul’a katılmaktaki başlıca nedenlerimizi oluşturuyor. Özellikle havalandırma sektörü için bu fuar bir olmazsa olmaz. Fuar sırasında yapılan seminerler, toplantıların da sektörün geleceği için iyi bir yön çizdiğine inanıyoruz.

NORM TEKNİK

NORM TEKNİK A.Ş. olarak katılım gösterdiğimiz ISK-SODEX Istanbul Fuarı, yangın korunum sistemleri alanında sektörün nabzını tutmamıza, müşterilerimizle bir araya gelerek gerek yeni ürünlerimizi gerekse yeni projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduğumuz bir platformdur.

Fuar kapsamında yangın güvenliği bilincini arttırılabilmek, toplum yararını ve sağlığını gözeten yüksek standartlarda sistemlerin hayata geçmesine zemin hazırlayabilmek ve NORM TEKNİK A.Ş. olarak sunduğumuz güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızı ürün yelpazemize yansıtarak ziyaretçilerimizi standımızda ağırlamayı planlamaktayız.
Tüm sektör paydaşlarımızı aynı çatı altında buluşturacak olan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda yeni konseptimiz ile sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri, yangın dolapları, yangın pompaları ve teknolojik HVAC ekipmanları gibi zengin ürün gamımız ile fuarda yerimizi alıyor olacağız.

Hizmetler
yukarı