ISK-SODEX Istanbul 2018 - Yeni yerinde, yeni tarihinde
Sürdürülebilir İklimlendirme Çözümleri

ISK-SODEX Istanbul 2018

Online Kayıt için Lütfen Tıklayın

Değerli Sektör Profesyoneli,

Avrasya bölgesinin lider HVAC&R fuarı ISK-SODEX Istanbul 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

2018 katılımcılarımızın fuar hakkındaki görüşlerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

SODEX Ekibi

SAMSUNG

Samsung Electronics Türkiye olarak hem kurumsal hem de konut tipi kullanıma yönelik en yeni klima ve iklimlendirme çözümlerimizi ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda sergilemeye hazırlanıyoruz. Standımızda yer vereceğimiz ürünlerimiz arasında International Forum 2016’da Tasarım Ödülü alan ve tasarımının yanında homojen iklimlendirme çözümü ile de sektöre büyük bir yenilik kazandıran 360 Kaset Klima ile birlikte rüzgârsız serinlik teknolojisine sahip Wind-Free kaset tipi ve duvar tipi iç üniteler de yer alıyor. Samsung Wind-Free iklimlendirme teknolojimizi Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgesinde ilk olarak Türkiye’de tanıttık. Şimdi de ilk kez ISK-SODEX Istanbul 2018 ziyaretçileriyle buluşturacağız. Bu çözümlerimizin dışında maksimum enerji ve alan verimliliği sunan DVM S 30 HP, DVM S Eco, DVM S Water ve DVM Chiller modellerimiz ile de ISK-SODEX Istanbul 2018 standımızda olacağız.

ISK-SODEX Istanbul 2018, MENA bölgesinde sektörün en büyük fuarı. Samsung olarak Wind-Free rüzgarsız serinlik ve 360 Kaset Klima homojen serinlik teknolojileri gibi en inovatif çözümleri geliştiriyor ve pazara sunuyoruz. ISK-SODEX Istanbul bu yeni çözümlerimizi sektöre uygulamalı bir şekilde anlatabilmek için bize güzel bir fırsat sunuyor.

Fuarın katılımcıları arasında klima bayilerinden mimarlara ve inşaat şirketlerine kadar çok farklı alanlardan profesyonellerin yer alması bizim için çok değerli. Bu nedenle ISK-SODEX Istanbul'da geliştireceğimiz ilişkileri önemsiyoruz. Farklı uzmanlık alanlarından tüketicilerin beklentilerine kulak verebiliyor, ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi çözümleri önerebiliyoruz. Samsung Electronics Türkiye olarak her gün satış ve servis kanalımızı büyütüyoruz. Yeni kanal yapımızla ISK-SODEX Istanbul'da daha fazla iş fırsatı yakalayacağımıza ve önemli projelere imza atacağımıza inanıyoruz.

SYSTEMAIR

Systemair HSK olarak ISK-SODEX Istanbul Fuarı’na düzenli olarak katılım gösteriyoruz. ISK-SODEX Istanbul sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da merkezi iklimlendirme teknolojileri alanında en önemli fuarlarından bir tanesi. Dolayısıyla her katılımımıza aylar öncesinden hazırlanıyor, tanıtacağımız yeni ürün ve teknolojileri özenle seçiyoruz. Bunun sonucunda da hem ziyaretçi sayısı, hem de ziyaretçi profili açısından tatminkar sonuçlarla karşılaşıyoruz. Her geçen fuarda, ürünlerimize ve firmamıza olan ilginin arttığını görüyoruz ve bu da bizi ekstra motive ediyor.

ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’nda VOClean Ekoloji Ünitesi, yeni soğutma ürünlerimiz ve fuarda lansmanını yapmayı planladığımız yüksek teknoloji klima santrali modellerimiz ön planda olacak.

ISK-SODEX Istanbul, Türkiye ve bölge iklimlendirme sektörünün projeci, müteahhit ve yatırımcılar gibi değerli temsilcileri ile buluşmak için mükemmel bir fırsat. Hem bu fırsatı değerlendirmek, hem de “Acaba bu yıl Systemair HSK’da hangi yenilikler olacak?” diye merak eden paydaşlarımızı yeni ürün ve teknolojilerle buluşturmak için 2018 yılında da ISK-SODEX Istanbul’a katılım göstereceğiz.

CANTAŞ

ISK-SODEX Istanbul Fuarı ile CANTAŞ olarak, 2 yılda bir tüm sevdiklerimiz ile bir arada bulunma fırsatını yakalıyoruz. En değerli hazinemizin değerli müşterilerimiz olduğunun bilinci ile onları dinleme ve aksayan yanlarımızı görebilme fırsatını yakalıyoruz. Yenilikleri ve gelecek beklentilerimizi çevremiz ile paylaşıyoruz, buna göre stratejilerimizi yönlendiriyoruz.

CANTAŞ olarak, Soğutucu Akışkan ve İzolasyonlu Bakır Boru ve Soğutma Cihazlarımızı ve AR-GE çalışmalarının sonuçlarını 2018 yılında ilk olarak ISK-SODEX Istanbul’da tanıtacağız. Diğer taraftan izolasyonlu bakır borularımızı ve ikili kauçuk üretimlerimizi de fuar süresince tanıtacağız. FrigoCraft markamızın yeni ürünleri olan Monoblock ve CO2 Split Soğutma cihazlarının da ilgi çekici olacaklarını düşünüyoruz.

ISK-SODEX Istanbul Fuarı’na yıllardır katılıyoruz ve fuar bizi hiç yanıltmadı, hiç neden katıldık demedik, her defasında bir sonrakinin planlamaları daha fuar devam ederken yapıyoruz. Bize göre ISK-SODEX Istanbul dünyanın en önemli 3 soğutma fuarından birisi. Sektörü 2 yılda bir, bir araya getiren bu çok önemli organizasyon sayesinde şirketimizdeki güncel gelişmeleri ve yenilikleri çevremize tanıtma imkanı buluyoruz. İlişkide olduğumuz şirketlerle bir araya gelme şansını yakalıyor,  aynı zamanda özellikle çevre ülkelerden gelen ziyaretçiler ile de tanışıyoruz.

Hizmetler
yukarı